Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

APLIKACIJOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA
1
PROGRAMĖLĖS ĮDIEGIMAS
Norint atsiimti automobilį savarankiškai, tai padaryti galite atsisiųsdami AUTOCOM GO programėlę į savo mobilųjį telefoną.
store store
2
REGISTRACIJA
Programėlėje Jums reikia prisiregistruoti naudojant savo telefono numerį į kurį gavote SMS pranešimą.
phone
PROGRAMĖLĖ PASIŪLYS TUOJ PAT UŽPILDYTI TRŪKSTAMUS LAUKUS:
1. Įveskite vardą pavardę
2. Nurodykite savo el. paštą
3. Įveskite savo telefono numerį
4. Susikurkite slaptažodį
5. Nurodykite adresą
6. Nurodykite gimimo datą
7. Įveskite vairuotojo pažymejimo numerį 8. Po registracijai būtinų duomenų pateikimo, gausite SMS pranešimą su patvirtinimo kodu, kurį turite įvesti programėlės PIN lauke. Registracija baigta.
3
PROFILIO PATIKRINIMAS
Patikrinkite telefono nustatymuose ar suteikėte leidimą programėlei “AUTOCOM GO” pasiekti jūsų fotoaparatą bei nustatyti vietovę. Prisijungę prie savo paskyros patikrinkite esamą informaciją ir 3 žingsnyje pridėkite vairuotojo pažymėjimą iš abiejų pusių. Nepridėjus vairuotojo pažymėjimo neturėsite galimybės naudotis automobiliu.
phone
4
AUTOMOBILIO REZERVACIJA
Spauskite mygtuką – Išankstinė rezervacija
phone
5
AUTOMOBILIS
Po registracijos ir pasirinkto automobilio rezervacijos patvirtinimo, iškart matysite AUTOCOM GO tik Jums priskirtą automobilį.
phone
6
ATRAKINIMAS
Atvykus prie automobilio pirštu perbraukite “Atrakinti” mygtuką ir automobilio durys bus atrakintos! Raktus rasite automobilio viduje ir iškart galite keliauti!
phone
7
AUTOMOBILIO NAUDOJIMAS
Atsirakinę automobilį jį apžiūrėkite ir jei matote bent kokius defektus, paspauskite programoje mygtuką “Pastebėjote pažedimus?”. Atsidariusiame lange jau matysite užfiksuotus apgadinimus, o jei pastebėjote naujų, juos nufotografuokite ir įkelkite.
phone
8
AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS
Norėdami grąžinti automobilį paskambinkite AUTOCOM aptarnavimo telefonu +370 659 32222 arba atsidarius aktyvų užsakymą paspauskite viršutiniame kampe pavaizduotą telefono ženkliuką.
phone
9
NUOMOS PABAIGA
Baigiant rezervaciją raktus palikite automobilio viduje ir išlipus iš automobilio pirštu perbraukite “Užbaigti rezervaciją” mygtuką.