Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

Pakaitiniai automobiliai

Suteikiame nemokamą pagalbą bei pakaitinį automobilį nukentėjusiems eismo įvykyje

Platus pakaitinių automobilių nuomos pasirinkimas mūsų puslapyje www.autocomcarrental.com arba mobilioje programėlėje AUTOCOM GO

DUK
Kada Jums priklauso pakaitinis automobilis, jei Jūsų automobilis pateko į eismo įvykį dėl kito vairuotojo kaltės?
+
-
Jei Jūsų automobilis pateko į eismo įvykį, kuris įvyko dėl kito vairuotojo kaltės, jūs turite teisę prašyti pakaitinio automobilio, kai Jūsų automobilis yra remontuojamas.
Kur reikia kreiptis dėl pakaitinio automobilio?
+
-
Kreipdamiesi į eismo įvykio kaltininko draudimo bendrovę dėl žalos atlyginimo, klauskite draudiko ir dėl išlaidų, susijusių su pakaitiniu automobiliu, atlyginimo tvarkos.
Kokias sąlygas turi atitikti eismo įvykis, dėl kurio galite kreiptis pakaitinio automobilio suteikimo?
+
-
Visais atvejais turi būti aiškus eismo įvykio kaltininkas. Jeigu eismo įvykį tiria policija, draudimo įmonė, prieš priimdama sprendimą dėl pakaitinio automobilio suteikimo ar su tuo susijusių išlaidų atlyginimo, gali laukti, kol bus gauta pažyma iš policijos.
Kokių dokumentų reikia?
+
-
Tiek suteikdamos pakaitinius automobilius, tiek atlygindamos su tuo susijusias išlaidas, kai kurios draudimo įmonės gali paprašyti pakaitinio automobilio poreikį pagrindžiančių dokumentų ar paaiškinimų (pvz., panaudos sutarties su darboviete, paaiškinimų dėl šeimyninių poreikių ir pan.). Draudimo įmonių reikalaujamų dokumentų sąrašas gali kisti priklausomai nuo konkrečios situacijos. Taip pat draudimo kompanija prašys užpildyti prašymą suteikti pakaitinį automobilį, Jūsų nuosavo automobilio remonto laikotrpiu.
Kokiam laikotarpiui galima gauti pakaitinį automobilį?
+
-
Pakaitinio automobilio suteikimo ar nuomos laikotarpis – tai pagrįstas, objektyvus per eismo įvykį apgadinto automobilio remonto laikotarpis. Kai automobilį remontuoti netikslinga (pvz., jis sugadintas nepataisomai), dažniausiai pakaitinio automobilio nuomos/suteikimo laikotarpis nustatomas iki draudimo išmokos išmokėjimo datos.
Koks automobilis gali būti suteiktas ir kokia kaina kompensuojama?
+
-
Jums gali būti suteiktas panašios klasės pakaitinis automobilis, kaip Jūsų turimas nuosavas automobilis. Pakaitinio automobilio paros nuomos kaina, kurią dažniausiai sutinka apmokėti draudimo kompanijos, turi būti iki 25/30 Eur.
Kur reikia remontuoti savo apgadintą automobilį?
+
-
Remontą atlikti reikia draudimo kompanijos rekomenduojamame servise.
Ką reikia žinoti dėl remonto trukmės?
+
-
Remonto darbų trukmę prašykite raštiškai nurodyti serviso, atlikusio remonto darbus. nes to gali prašyti draudimo kompanija priimdama sprendimą dėl pakaitinio automobilio išlaidų kompensavimo.
Kokius dokumentus reikia pateikti draudimo kompanijai pasinaudojus pakaitiniu automobiliu?
+
-
Draudimo kompanijai reikia pateikti automobilio nuomos sutartį, sąskaitą ir apmokėjimo faktą įrodantį dokumentą.
Ką daryti jei draudimo kompanija atsisako suteikti pakaitinį automobilį?
+
-
Jeigu esate fizinis asmuo, o per eismo įvykį apgadintas Jūsų automobilis buvo naudojamas siekiant patenkinti Jūsų asmeninius, šeimos ar namų ūkio poreikius ir manote, kad draudimo įmonė nepagrįstai atsisakė Jums suteikti pakaitinį automobilį ar atlyginti su tuo susijusias išlaidas (ar jas atlygino ne visas), turite teisę kreiptis į Lietuvos banką dėl ginčo nagrinėjimo. Daugiau informacijos apie ginčų nagrinėjimą pateikiama Lietuvos banko interneto svetainėje.