Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

Taisyklės ir sąlygos

AUTOCOM GO taisykles ir sąlygos

BENDROSIOS REZERVACIJOS IR NUOMOS SĄLYGOS

REZERVACIJA

AUTOCOM CAR RENTAL siūlo klientams paprastą, greitą ir aiškią automobilių nuomos rezervavimo sistemą be jokių paslėptų mokesčių!

Norėdami atlikti automobilio rezervaciją, tinklapyje www.autocomcarrental.com arba programėlėje AUTOCOM GO skiltyje „Išankstinės rezervacijos“ pasirinkite pageidaujamą paėmimo bei grąžinimo datą, laiką bei vietą ir sistema Jums pasiūlys visus pageidaujamą paėmimo/grąžinimo datą, laiką , vietą ir sistema Jums pasiūlys visus pageidaujamu laikotarpiu laisvus automobilius bei automobilių nuomos kainas.

Automobilį galite rinktis iš 2 kainų pasiūlymų:

Pasirinkus automobilį, galite pridėti papildomas paslaugas, priedus, priskirti papildomą vairuotoją.

Kelionės į užsienį.  Suteikiame galimybę nuomotu automobiliu išvykti į Baltijos bei kitas užsienio šalis.

Jei planuojate vykti į užsienį – rezervacijoje nurodykite užsienio šalį, į kurią vyksite ir planuojamą bendrą kelionės kilometrų skaičių ir sistema Jums paskaičiuos pilną automobilio nuomos kainą.

Norėdami užbaigti automobilio rezervaciją – užsiregistruokite* arba prisijunkite (jei esate jau registruotas vartotojas) ir pasirinkite mokėjimo būdą.

Rezervacija galutinai patvirtinama gavus Jūsų apmokėjimą.

Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, būtina susiekti ir telefonu + 370 659 32222.

 

*Registracija yra unikali kiekvienam vartotojui, todėl registruojantis būtina nurodyti savo kontaktinį tel. nr. ir el. paštą, bei kitus teisingus ir tikrus duomenis.

 

REZERVACIJOS PAKEITIMAS/ATŠAUKIMAS

 

Iki automobilio nuomos pradžios, prie savo aktyvios rezervacijos galite pasirinkti ir pridėti papildomas paslaugas ir jas apmokėti iki atvykstant pasiimti automobilį.

Jei norite keisti apmokėtos rezervacijos laiką, vietą arba datas – susisiekite su mumis el. paštu info@autocomcarrental.com

 

Norėdami atšaukti rezervaciją, tai galite padaryti savo AUTOCOM Car Rental paskyroje.

Nemokamas rezervacijos atšaukimas - 24 val. iki nuomos pradžios laiko. Atšaukus rezervaciją likus mažiau nei  24 val. taikomas 1 paros mokestis.

 

REIKALINGI DOKUMENTAI.

Norint rezervuoti automobilį būtina užsiregistruoti www.autocomcarrental.com sistemoje arba AUTOCOM GO programėlėje ir pateikti visus prašomus duomenis. Automobilio nuomos sutartis sudaroma el. būdu, vadovaujantis Autocom Go taisyklėmis: https://autocomcarrental.com/go-taisykles.

Pasiimant automobilį „Meet&Greet” būdu, reikia pateikti asmens dokumentą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir pasirašyti sutartį.

AUTOMOBILIAI.

AUTOCOM Car Rental nuomoja tik naujus automobilius su gamintojo garantija.

Rezervuojant automobilį pasirenkama pagal grupę arba markę ir modelį. Galimi visų grupių automobiliai (markės ir modeliai) nurodyti prie kiekvieno tos grupės automobilio pasiūlymo.

Rezervuotą grupės automobilį Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti į kitą tos pačios arba aukštesnės grupės automobilį.

Norėdami rezervuoti konkretų automobilio modelį, galite pasirinkti papildomą paslaugą „Pasirinkto modelio garantija“ ir Jums bus suteiktas tik rezervuoto modelio automobilis.

NUOMOS TERMINAS.

Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.

NUOMOS KAINA.

Automobilių nuomos kainos yra nurodytos su PVM. Pasiūlymuose nurodytos vienos paros ir viso nuomos laikotarpio kainos. Nuomos para – 24 val., skaičiuojant nuo automobilio paėmimo pradžios laiko.

 

Į standartinę paros kainą įskaičiuota:

Transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas

Kasko draudimas (atsakomybė draudiminio įvykio atveju - pagal automobilio grupę)

Nemokamas rezervacijos atšaukimas (ne mažiau 24val. iki nuomos pradžios)

Naudojimasis AUTOCOM GO programėle (nėra aptarnavimo mokesčio)

Neribotas kilometražas (automobilio nuomai Lietuvoje ir Baltijos šalyse 3-ims ir daugiau parų)

Pagalba kelyje 24/7

 

Pasirinkus automobilio rezervaciją kelionėms į užsienį, būtina pasirinkti galutinę kelionės šalį ir pažymėti planuojamų nuvažiuotų kilometrų skaičių (per visą nuomos laikotarpį). Kainą sistema paskaičiuoja atsižvelgiant į nuomos laikotarpį bei kilometražą.

 

DRAUDIMAS.

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu, nuomininko atsakomybė draudiminio įvykio (išskyrus vagystę) atveju, yra:

lengviesiems automobiliams – nuo 300 Eur iki 1 200 Eur,

keleiviniams ir kroviniams mikroautobusams – 600 Eur.

Nuomininkas turi galimybę rezervuodamas arba pradėdamas naudotis Transporto priemone apdrausti savo atsakomybę Papildomu draudimu*.

Papildomas draudimas, sumažina Nuomininko atsakomybę draudiminio įvykio (išskyrus  padangų ar stiklų apgadinimą, vagystę) atveju iki 0,00 Eur;

Papildomas padangų ir stiklų draudimas, sumažina Nuomininko atsakomybę padangų sugadinimo ar sunaikinimo bei stiklų sugadinimo atvejais iki 0,00 Eur.

*Papildomas draudimas nedengia automobilio salono apgadinimų ir žalos padarytos dėl tyčinės Nuomininko veikos arba didelio neatsargumo, sugedus varikliui dėl netinkamos alyvos ir aušinimo skysčio priežiūros, taip pat degalų sistemos gedimo dėl pasibaigusio, ar netinkamo degalų naudojimo. Papildomas draudimas dengia vieno draudiminio įvykio žalą.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS.

Už automobilio nuomą galite apmokėti banko kortele arba bankiniu pavedimu rezervuodami automobilį arba savo AUTOCOM Car Rental paskyroje ne vėliau kaip 24 val. nuo rezervacijos pateikimo.

Rezervacija galutinai tvirtinama tik gavus apmokėjimą. Neapmokėta rezervacija laikoma nepatvirtinta ir nesuteikiama garantija dėl užsakyto automobilio ir kainos.

UŽSTATAS.

Užstato dydis yra nurodomas pasiūlyme prie kiekvienos automobilio grupės:

Už lengvuosius automobilius: 300€ – 1200€.

Už keleivinius ir krovininius mikroautobusus: 600€.

Rezervuojant automobilį „AUTOCOM GO“  - užstatą prašome sumokėti 24 val.  iki automobilio nuomos pradžios. Nesumokėjus užstato, gali būti apribota galimybė atrakinti automobilį AUTOCOM GO programėle.

Atsiimant automobilį „Meet&Greet” būdu – Jūsų bus paprašyta sumokėti užstatą kredito ar debeto kortele (būtina žinoti PIN kodą) prieš pasiimant automobilį. Banko kortelė, kuria mokamas užstatas, turi būti išduota Nuomininko (pagrindinio vairuotojo) vardu.

Užstatas = 0 Eur, jei rezervuojate automobilį su Papildomo draudimo paslauga, išskyrus šiuos atvejus:

AUTOMOBILIO PAĖMIMAS IR GRĄŽINIMAS.

Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos bei Talino oro uostuose automobilių paėmimas/grąžinimas galimas tik naudojantis AUTOCOM Car Rental savitarnos programėle „AUTOCOM GO“.

https://www.autocomcarrental.com/aplikacijos-naudojimas

„AUTOCOM GO“ programėlės nauda:

„Meet&Greet” (įprasta tvarka, dalyvaujant AUTOCOM Car Rental vadybininkui) automobilį galite rezervuoti tik darbo valandomis AUTOCOM Car Rental biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir pagal nurodytą kliento adresą šiuose miestuose.

Po darbo valandų bei šventinėmis dienomis automobilį galite pasiimti/grąžinti tik naudojantis AUTOCOM Car Rental savitarnos programėle „AUTOCOM GO“.

Jei pageidaujate, kad automobilis būtų pristatytas Jūsų nurodytu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose – pasirinkite iš siūlomų vietų sąrašo Miestą ir nurodykite adresą (ar pvz. Viešbutį), kur pasiimsite ir grąžinsite automobilį. Automobilio pristatymo/atsiėmimo mokestis bus įskaičiuotas į automobilio nuomos kainą.

 

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI.

Minimalus vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius ir krovininius mikroautobusus – 3 metai.

Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik rezervuojant automobilį pasirinkus  paslaugą „Keliausiu į Baltijos šalis“ arba „ Keliausiu į užsienį“ ir sumokėjus užstatą.

Norint vykti į užsienį jau naudojantis automobiliu galima tik informavus Nuomotoją, suderinus sąlygas el. paštu: info@autocomcarrental.com ir sumokėjus užstatą.

Nuomininkams kurių amžius 19 – 23 metai yra taikomas “Jauno vairuotojo mokestis”.

RIDOS APRIBOJIMAI.

Nuomojantis automobilį  1 – 2 parų laikotarpiui, taikomas ridos apribojimas 300km/parai, papildomo kilometro kaina – 0,15 Eur.

3-jų dienų ar ilgesniam nuomos laikotarpiui ir važinėjant juo Baltijos šalyse, ridos apribojimai – netaikomi.

Keliaujantiems į užsienį, taikomas apribojimas rezervacijoje pasirinktam visos kelionės kilometražui, papildomo kilometro kaina – 0,15 Eur.

Specialiesiems pasiūlymams gali būti taikomi atskiri ridos apribojimai, kurie yra nurodomi prie pasiūlymo.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS.

Nuomojamą automobilį vairuoti gali Nuomininkas (pagrindinis vairuotojas) ir jo nurodyti (prie rezervacijos pridėti) papildomi vairuotojai.

Papildomas vairuotojas, norintis vairuoti automobilį turi būti registruotas AUTOCOM Car Rental vartotojas, arba tokiu tapti, jei nori būti įtrauktas į nuomos sutartį kaip papildomas vairuotojas.

Papildomas registruotas vairuotojas yra įtraukiamas į sutartį ir yra atsakingas už šių automobilių nuomos ir AUTOCOM GO taisyklių ir sąlygų laikymąsi automobilio nuomos laikotarpiu.

 

 Į automobilio nuomos sutartį neįtrauktam asmeniui, vairuoti automobilį draudžiama.

VIENOS KRYPTIES AUTOMOBILIO NUOMA.

Tais atvejais, kai automobilio paėmimo ir grąžinimo vieta skiriasi, yra taikomas vienos krypties mokestis.

Mokestis bus pritaikytas pagal pasirinktas paėmimo/grąžinimo vietas rezervacijos metu.

KURAS.

Taikome pilno kuro bako politiką.

Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu kuro baku.

 

Elektromobiliai išduodami ir prašomi grąžinti ne mažesniu kaip 50 proc. baterijos įkrovimu.

PAPILDOMA ĮRANGA.

Papildomai siūlome išsinuomoti automobilines kėdutes vaikams.

Rezervuodami automobilį, pasirinkite kėdutę pagal vaikų amžių, nurodykite reikalingą kiekį ir automobilinė kėdutė bus pridėta prie Jūsų rezervacijos.

KELIONĖS Į UŽSIENĮ.

Rezervuodami automobilį kelionei į užsienio šalis – pasirinkite tolimiausią šalį iš sąrašo į kurią ketinate vykti ir nurodykite planuojamą nuvažiuoti kilometražą per visą nuomos laikotarpį.

Jei viršysite nurodytą kelionės kilometražą – papildomo kilometro kaina 0,15 Eur.

Jei planuojate vykti į Baltijos šalis – rezervacijoje pasirinkite “Vyksiu į Baltijos šalis”.

 

AUTOCOM Car Rental nuomotais automobiliais galima vykti į Baltijos šalis ir į šalis nurodytas pasirinkimo sąraše. Nuomojamu automobiliu draudžiama vykti į Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Didžiąją Britaniją ir kitas šalis, nenurodytas rezervacijos sistemoje.

Išvykti į užsienį, apie išvykimą iš Lietuvos nepranešus ir nesuderinus su AUTOCOM Car Rental atstovu – draudžiama.

PAGALBA KELYJE 24/7

Avarijos, techninio gedimo, padangų apgadinimo ir kt. atvejais suteiksime techninę pagalbą.

Pagalbos linija veikia 24 val per parą. tel.: +370 659 32222

Atsitikus eismo įvykiui, būtina iš karto informuoti apie tai AUTOCOM Car Rental atstovus ir laikytis jų duotų nurodymų. Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį.

LOJALUMO PROGRAMA

Klientai, nuomuodamiesi automobilį AUTOCOM Car Rental, gali dalyvauti lojalumo programoje:

 

AUTOCOM Car Rental automobilių nuomos biurai, jų darbo laikas ir kontaktai:

Klientų aptarnavimas  ir 24/7 veikianti pagalbos kelyje linija: +370 659 32222

El. paštas: info@autocomcarrental.com

LIETUVA

Centrinis biuras Vilniuje, Savanorių pr. 123:

I – V 08.00 – 18.00

VI – VII 09.00 – 16.00

Biuras Kaune: Islandijos pl. 15, Kaunas:

I – V 08.00 – 17.00

VI – VII 09.00 – 16.00

Biuras Klaipėdoje: Šilutės pl. 2:

I – V 08.00 – 17.00

VI – VII „AUTOCOM GO“ aptarnavimas

Biuras Šiauliuose: Pramonės g. 21 :

I – V 08.00 – 17.00

VI – VII „AUTOCOM GO“ aptarnavimas

LATVIJA, ESTIJA

Rygos ir Talino oro uostuose klientai pasiimti/grąžinti automobilį gali pagal išankstines rezervacijas naudodamiesi AUTOCOM Car Rental  savitarnos programėle AUTOCOM GO (aptarnavimas 24/7).

 

Grįžti