APLIKACIJOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA
1
PROGRAMĖLĖS ĮDIEGIMAS

Norint atsiimti automobilį savarankiškai, tai padaryti galite atsisiųsdami AUTOCOM GO programėlę į savo mobilųjį telefoną.

apple-store apple-store
2
REGISTRACIJA

Naujo vartotojo registracija. Spauskite mygtuką Registruotis/Sign up

phone
PROGRAMĖLĖ PASIŪLYS TUOJ PAT UŽPILDYTI TRŪKSTAMUS LAUKUS:

1. Įveskite vardą pavardę

2. Nurodykite savo el. paštą

3. Įveskite savo telefono numerį

4. Susikurkite slaptažodį

5. Nurodykite adresą

6. Nurodykite gimimo datą

7. Įveskite vairuotojo pažymejimo numerį 8. Po registracijai būtinų duomenų pateikimo, gausite SMS pranešimą su patvirtinimo kodu, kurį turite įvesti programėlės PIN lauke.
Registracija baigta.

3
PROFILIO PATIKRINIMAS

Patikrinkite telefono nustatymuose ar suteikėte leidimą programėlei “AUTOCOM GO” pasiekti jūsų fotoapratą bei nustatyti vietovę. Prisijungę prie savo paskyros patikrinkite esamą informaciją ir 3 žingsnyje pridėkite vairuotojo pažymėjimą iš abiejų pusių. Nepridėjus vairuotojo pažymėjimo neturėsite galimybės naudotis automobiliu.

phone
4
AUTOMOBILIO REZERVACIJA

Spauskite mygtuką – Išankstinė rezervacija

phone
5
AUTOMOBILIS

Po registracijos ir pasirinkto automobilio rezervacijos patvirtinimo, iškart matysite AUTOCOM GO tik Jums priskirtą automobilį.

phone
Likus iki rezervacijos laiko 3 val., programėlės navigacijos pagalba galėsite lengvai surasti automobilį.
6
ATRAKINIMAS

Atvykus prie automobilio pirštu perbraukite “Atrakinti” mygtuką ir automobilio durys bus atrakintos! Raktus rasite automobilio viduje ir iškart galite keliauti!

phone
7
AUTOMOBILIO NAUDOJIMAS

Atsirakinę automobilį jį apžiūrėkite ir jei matote bent kokius defektus, paspauskite programoje mygtuką “Pastebėjote pažedimus?”. Atsidariusiame lange jau matysite užfiksuotus apgadinimus, o jei pastebėjote naujų, juos nufotografuokite ir įkelkite.

phone
8
AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS

Norėdami grąžinti automobilį paskambinkite AUTOCOM aptarnavimo telefonu +370 659 32222 arba atsidarius aktyvų užsakymą paspauskite viršutiniame kampe pavaizduotą telefono ženkliuką.

phone
9
NUOMOS PABAIGA

Baigiant rezervaciją raktus palikite automobilio viduje ir išlipus iš automobilio pirštu perbraukite “Užbaigti rezervaciją” mygtuką.