Partnerių pasiūlymai

10%
Jūsų kelionėms Lietuvoje
Authentic time

„Authentic Time“ – autentiško poilsio ir pramogų agentūra. Mūsų tikslas pasiūlyti išskirtinius paketus Jūsų atostogoms: unikalių dvarų, sodybų, restoranų ir viešbučių poilsio bei pramogų pasiūlymus įmonėms ir pavieniams vartotojams Baltijos šalyse. 

 

info@authentictime.lt
www.authentictime.lt
Plačiau
10%
Nuolaida apgyvendinimui
10€
Spa bei medicinos paslaugos
VYTAUTAS MINERAL SPA

Birštono kurorte įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ AUTOCOM Car Rental svečiams siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, aukščiausios klasės komfortą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas Jums ir Jūsų šeimai.

Rezervaciju skyrius +370 456 79456
Registratura +370 456 79456
info@spa.lt
Plačiau
59€
darbo dienomis dvivietis kambays
67€
savaitgalisi dvivietis kambarys
BEST BALTIC CENTRAL

Druskininkų kurorto senamiestyje, šalia miesto gydyklų, vandens pramogų parko, pėsčiųjų alėjos, M.K.Čiurlionio muziejaus,  miesto paplūdimio,  įsikūręs BEST BALTIC CENTRAL 4* viešbutis. Viešbutyje teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo, konferencijų organizavimo bei kitos viešbučio paslaugos.

20%
apgyvendinimo paslaugų nuolaida
10%
restoranų paslaugos
VILNIA HOTEL

Viešbutis „Vilnia“ yra 150 metrų nuo Šv. Onos bažnyčios, 3 minutės pėsčiomis nuo Gedimino pilies ir Katedros aikštės, 10 minučių pėsčiomis nuo Vilniaus miesto gynybinės sienos bazės, 1 km nuo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro ir 1,4 km nuo Genocido aukų muziejaus.

5%
nuolaida visoms terapinio gydymo paslaugoms;
10%
nuolaida burnos higienos procedūroms;
BASANAVIČIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRAS

BASANAVIČIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRAS – tai modernus odontologijos centras teikiantis visas dantų gydymo, protezavimo bei implantavimo paslaugas vienoje vietoje. Pas mus rasite naujausią ir moderniausią Šveicarų gamintojo įrangą bei aukščiausio lygio specialistus. Visų pacientų laukia šiltas bendravimas bei draugiškos kainos, o taip pat ir aukščiausios kokybės paslaugos.

Telefonas: +370 626 00090
El.paštas: klinika@bocenter.lt
Plačiau
10
nuolaida apgyvendinimo paslaugoms;
10
nuolaida skirtingoms sveikatinimo ir SPA procedūroms.
VIEŠBUTIS VANAGUPĖ

Palangoje greta Baltijos jūros įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“ AUTOCOM Car Rental klientams siūlo galimybę poilsiauti ir dirbti unikalios Lietuvos pajūrio gamtos apsupty.

Telefonas: +370 460 49409
El.p. spa@vanagupe.lt
Plačiau
15
nuolaida apgyvendinimui
NAKCIŽIBIS

„Nakcižibis“ – modernus poilsio kompleksas, įsikūręs natūralios Dzūkijos gamtos apsuptyje. Nuostabaus grožio kampelis, puikiai tinkantis išsiilgusiems ramybės ir norintiems jaukiai pasislėpti nuo kasdienės rutinos.

Telefonas +370 630 82013 El.paštas info@nakcizibis.lt
Plačiau
10%
nuolaida apgyvendinimui
5%
nuolaida restoranui
GREEN HOTELS

„Green Hotels“ ekonominės klasės viešbučių tinklas, valdantis tris viešbučius Lietuvoje: „Green Vilnius“, „Green Park Hotel Vilnius“ Vilniuje bei viešbutį „Green Park Hotel Klaipėda“ Klaipėdoje, siūlo kokybę ir gerą kainą vartotojui. Viešbučiai turi 3 žvaigždučių kategoriją.

85€
darbo dienomis
95€
savaitgaliais
GRAND SPA LIETUVA

Pasinaudokite mūsų partnerių Grand Spa Lietuva pasiūlymu už ypatingą kainą. „Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, įsikūręs Druskininkų kurorto centre. Kompleksas tęsia senąsias sveikatinimo ir gydymo tradicijas ir padeda atkurti fizinę organizmo būklę bei sustiprinti dvasines jėgas. Komplekse yra teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos.

10%
nuolaida apsistojus iki 2 savaičių
15%
nuolaida apsistojus ilgiau nei 2 savaites
PALANGOS APARTAMENTAI

Šiuolaikiški poilsio apartamentai, apsupti pušyno yra įsikūrę šiaurinėje Palangos kurorto dalyje, Vanagupės gatvėje. Einant kvepiančio pušyno takeliu atstumas iki jūros tik 350 metrų, iki oro uosto 7 kilometrai. Už 150 metrų esantis dviračių takas, tai puiki galimybė jums pasiekti Palangos centrą arba Šventosios miestelį.

15%
nuolaida apsilankymui pirčių ir baseinų erdvėje
30%
nuolaida apgyvendinimui vilose
HARMONY PARK

„Harmony Park“ – tai Prienų rajone Įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas kuriame atrasite savo kūno ir sielos harmoniją. 200 ha plote rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir dar daugiau. Parką sudaro viešbutis su moderniu SPA kompleksu ir restoranu, kuriame patiekiamas tik šviežiausias maistas iš paties parko ūkio. Vilos – Jūsų privatesniam poilsiui. Taip pat čia įsikūręs žirgynas, hipodromas, kuriame galėsite mėgautis ir žirgų draugija.

BEST WESTERN VILNIUS

Viešbutis Best Western Vilnius įsikūręs pačiame sostinės centre, moderniame verslo, prekybos ir pramogų rajone, šalia Neries upės, netoli Vilniaus senamiesčio, kurio svarbiausi objektai – Katedra, Valdovų rūmai, Gedimino pilis, vilniečių ir miesto svečių mėgstamos Pilies ir Vokiečių gatvė.

Konstitucijos pr. 14 LT–09308 Vilnius Tel. 8 5 2739595
Plačiau