Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

NAKCIŽIBIS
„Nakcižibis“ – modernus poilsio kompleksas, įsikūręs natūralios Dzūkijos gamtos apsuptyje. Nuostabaus grožio kampelis, puikiai tinkantis išsiilgusiems ramybės ir norintiems jaukiai pasislėpti nuo kasdienės rutinos.
Authentic time
„Authentic Time“ – autentiško poilsio ir pramogų agentūra. Mūsų tikslas pasiūlyti išskirtinius paketus Jūsų atostogoms: unikalių dvarų, sodybų, restoranų ir viešbučių poilsio bei pramogų pasiūlymus įmonėms ir pavieniams vartotojams Baltijos šalyse.
VYTAUTAS MINERAL SPA
Birštono kurorte įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ AUTOCOM Car Rental svečiams siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, aukščiausios klasės komfortą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas Jums ir Jūsų šeimai.
BEST BALTIC CENTRAL
Druskininkų kurorto senamiestyje, šalia miesto gydyklų, vandens pramogų parko, pėsčiųjų alėjos, M.K.Čiurlionio muziejaus,  miesto paplūdimio,  įsikūręs BEST BALTIC CENTRAL 4* viešbutis. Viešbutyje teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo, konferencijų organizavimo bei kitos viešbučio paslaugos.
VILNIA HOTEL
Viešbutis „Vilnia“ yra 150 metrų nuo Šv. Onos bažnyčios, 3 minutės pėsčiomis nuo Gedimino pilies ir Katedros aikštės, 10 minučių pėsčiomis nuo Vilniaus miesto gynybinės sienos bazės, 1 km nuo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro ir 1,4 km nuo Genocido aukų muziejaus.
BASANAVIČIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRAS
BASANAVIČIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRAS – tai modernus odontologijos centras teikiantis visas dantų gydymo, protezavimo bei implantavimo paslaugas vienoje vietoje. Pas mus rasite naujausią ir moderniausią Šveicarų gamintojo įrangą bei aukščiausio lygio specialistus. Visų pacientų laukia šiltas bendravimas bei draugiškos kainos, o taip pat ir aukščiausios kokybės paslaugos.
VIEŠBUTIS VANAGUPĖ
Palangoje greta Baltijos jūros įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“ AUTOCOM Car Rental klientams siūlo galimybę poilsiauti ir dirbti unikalios Lietuvos pajūrio gamtos apsupty.
GREEN HOTELS
„Green Hotels“ ekonominės klasės viešbučių tinklas, valdantis tris viešbučius Lietuvoje: „Green Vilnius“, „Green Park Hotel Vilnius“ Vilniuje bei viešbutį „Green Park Hotel Klaipėda“ Klaipėdoje, siūlo kokybę ir gerą kainą vartotojui. Viešbučiai turi 3 žvaigždučių kategoriją.
GRAND SPA LIETUVA
Pasinaudokite mūsų partnerių Grand Spa Lietuva pasiūlymu už ypatingą kainą. „Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, įsikūręs Druskininkų kurorto centre. Kompleksas tęsia senąsias sveikatinimo ir gydymo tradicijas ir padeda atkurti fizinę organizmo būklę bei sustiprinti dvasines jėgas. Komplekse yra teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos.
PALANGOS APARTAMENTAI
Šiuolaikiški poilsio apartamentai, apsupti pušyno yra įsikūrę šiaurinėje Palangos kurorto dalyje, Vanagupės gatvėje. Einant kvepiančio pušyno takeliu atstumas iki jūros tik 350 metrų, iki oro uosto 7 kilometrai. Už 150 metrų esantis dviračių takas, tai puiki galimybė jums pasiekti Palangos centrą arba Šventosios miestelį.
HARMONY PARK
„Harmony Park“ – tai Prienų rajone Įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas kuriame atrasite savo kūno ir sielos harmoniją. 200 ha plote rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir dar daugiau. Parką sudaro viešbutis su moderniu SPA kompleksu ir restoranu, kuriame patiekiamas tik šviežiausias maistas iš paties parko ūkio. Vilos - Jūsų privatesniam poilsiui. Taip pat čia įsikūręs žirgynas, hipodromas, kuriame galėsite mėgautis ir žirgų draugija.
BEST WESTERN VILNIUS
Viešbutis Best Western Vilnius įsikūręs pačiame sostinės centre, moderniame verslo, prekybos ir pramogų rajone, šalia Neries upės, netoli Vilniaus senamiesčio, kurio svarbiausi objektai – Katedra, Valdovų rūmai, Gedimino pilis, vilniečių ir miesto svečių mėgstamos Pilies ir Vokiečių gatvė.