Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

HARMONY PARK
„Harmony Park“ – tai Prienų rajone Įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas kuriame atrasite savo kūno ir sielos harmoniją. 200 ha plote rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir dar daugiau. Parką sudaro viešbutis su moderniu SPA kompleksu ir restoranu, kuriame patiekiamas tik šviežiausias maistas iš paties parko ūkio. Vilos - Jūsų privatesniam poilsiui. Taip pat čia įsikūręs žirgynas, hipodromas, kuriame galėsite mėgautis ir žirgų draugija.
Taikomos nuolaidos

Taikomos nuolaidos „Harmony Park“ vandens ir pirčių bei SPA erdvėse: 15% nuolaida apsilankymui vandens ir pirčių erdvėje; Taikomos nuolaidos „Harmony Park“ apgyvendinimo paslaugoms: 10% nuolaida apgyvendinimui 5+* viešbutyje; 15% nuolaida apgyvendinimui vilose. Taikomos nuolaidos „Harmony Park“ jojimo ir sporto mokykloje: 20% nuolaida Jojimo pamokoms.
Kontaktai

Norint pasinaudoti specialiomis nuolaidomis reikalingas kodas, kurį galite sužinoti: El. paštu milda@autocom.lt arba Tel nr. +3706 40 90700 Svarbu! Norint pasinaudoti „Harmony Park“ teikiamomis paslaugomis būtina išankstinė rezervacija. „Harmony Park“ kontaktai: Tel. +370 650 98 012 info@harmonypark.lt www.harmonypark.lt